دیگر دست هایم سیاه اند!!!

اولین بار است که از جایی به جز اتاق خودم و از پشت کامپیوتری به جز کامپیوتر خودم، کلبه ام را به روز می کنم.

اینجا بروجرد است.شهری که برای من به شــــــــــــــدت دوست داشتنی است.

حدود ٣٠ سال پیش بود که پدرم در دانشگاه با کسی آشنا شد تا صمیمی ترین دوستش باشد و من امروز چقدر خوشحالم که پدر عزیزم دوستش را پیدا کرد تا رفاقتشان در امتداد این همه سال ادامه یابد و از پس آن با هم بودن، من و علیرضا و سیما و سامان و سوسن و نازیلا  بزرگ شویم تا ما هم در لذت شیرین این دوستی که پدرانمان ساختنش، شریک باشیم و ادامه اش دهیم.

هر وقت به بروجرد می آییم لحظات  آنقدر شیرین می گذرد که وقت خداحافظی کنترل بغض گلویم برای منی که به آسانی کسی اشک هایم را نمی بیند، کاری مشکل است!خانواده ی دوست پدرم را به اندازه فامیل خودمان دوست دارم و شاید حتی بیشتـــــــــــــر.

دو روز پیش ما را به باغشان بردند.از سروکول درخت ها بالا رفتیم.فیلم ساختیم(ژن فیلمنامه نویسی و کارگردانی در من فوران می کند اغلباز خود راضی) و چقدر گردو خوردیم جایتان خالی.از گردو خوشم می آید چون آنقدر زرنگ است که نمی گذارد کسی خونش را پایمال کند!شواهد قتل عام گردوهایی که حریصانه خوردمشان هنوز روی دست هایم است.آنقدر زیاد که می دانم تا چند وقت دستم سیاه خواهد ماند و همه خواهند فهمید من چقدر قاتلم!دستگیرم می کنند حتما.کاش کسی وکیل مدافعم شود زود!

بستنی های بروجرد را هیچ جای ایران نخورده ام.هربار که به اینجا می آییم خودم را خفه می کنم با بستنی های بی رقیبش.

می دانم بعدها وقتی در اتاق خودم این نوشته را بخوانم دلم می گیرد بخاطر تمام لحظاتی که در اینجا داشتم و فراموش ناشدنی اند.

دلم برای سیما تنگ می شود که قرار بود ساعت ۶:٣٠ بیدارش کنم چون با کامپیوتر کار داشت اما الان ساعت 7 است و من بیدارش نکرده ام تا نوشتن مطلبم تمام شودشیطان.

دلم برای سامان تنگ می شود که همیشه  تا جایی که توان دارد ضربه های روحی - جسمی بر من وارد می کند افسوس.دلم برای ((آزاده ها)) گفتنش تنگ می شود حتما.

برای سوسن و فرود عجیبش در راهروتعجب و نازیلا و انریکِی گفتنشکلافه می دانم دل کوچک من  تنگ می شود خیلی.

اینجا بروجرد است.شهری که همیشه برایم چقدر خاطره می سازد .خاطره هایی از کودکی تا امروزی که شاید جوانم ، تا فرداهایی که ...

                                 من و در ورودی مسجد جامع بروجرد

...آزاده از کلبه ی عشق

/ 50 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گیلدا

سلام ازاده جان.[گل] دلم برای دورهم بودن های دوست داشتنی کوچک شد به اندازه ی همان دنیای میکروسکوپی که می شناسی اش. پس از حالا ازاده می شود بستنی زمستونی گردویی[نیشخند] اره.کیفیت صدای این فیلم واقعا پایین بود.

ِDeadMan از قصر

سلام آزاده جان امیدوارم خوب باشی وشاد چند وقته سرم بدجوری شلوغه اصلاً فرصت خوندن کامل کامنتا ( البته به جز کامنت تو ) رو ندارم . امیدوارم هرجه زودتر این ذهن مشوشم آروم بگیره تا دوباره یه دستی به این قصر خاک گرفته بکشم. قربانت...............................................

مصطفی مردانی

دارم واست. صبر کن حالا. مثل اینکه تا حالا نقدهای من رو نخواندی که این قدر بلبل زبونی می کنی. بشین ببین چه طوری نقد می کنم. اگه نقد کردم کم نیاری ها!

شهرزاد

سلام بستنی زمستونی [زبان] ممنونم که به وبلاگم سر زدی عزیزم. منم تجربه’ دوستی اینجوری رو دارم. ابته از طرف مادرم. و خیلی هم خوب و شیرینه...

نهان کوچولو

سلام ازاده ی عزیز از اینکه به وبلاگ من سر زدی ممنون تو چقدر راحت زندگی می کنی ازاده راحت می خندی راحت لذت می بری این خیلی خوب تنها این چنین انسان هایی اثر خودشونو باقی می ذارند خوشحال می شم اگه مرتب به وبلاگم سر بزنی و نظر بدی بازم ممنون

نهان کوچولو

سلام ازاده جان ممنون که به وبلاگ من سر زدی تو چقدر راحت زندگی می کنی راحت می خندی راحت لذت می بری اینجور ادما اثر خودشونو باقی می ذارند خوشحال میشم بازم بهم سر بزنی ممنون.

Roya

سلام آزاده جان... قبل از هر چیز باید بگم رسیدن بخیر... و حلا نظرم راجع به کلبه اول که وارد کلبه شدم عکس مشخصات نویسنده چشممو گرفت آخه منم زمستونو دوست دارم و شروع به خوندن نوشته ی زیر عکس کردم خیلی قشنگ نوشتی... و من آخرین مطلبو خوندم یعنی سفر بروجرد من تا به حال بروجرد نرفتم اما جوری که شما تعریف کردید باعـت شد که حتما یه روز به بروجرد برم... نگران آثار جرمی هم که از گردو رو دستتونه نشین چون من چند روز پیش دستم به خونش آلوده شد بعد از 2-3 هفته از دستم محو شد...[چشمک] وبلاگ خوبی دارید و اینطور که معلومه آدم شادی هستید پس همیشه شاد و موفق باشید...