فکر کن !

صدایت می آید...فکر کن همیشه ماله من باشی...دنیا مگه از این زیباترم می شه؟!...صدایم درست در خانه ی بعدی ییلاق صدایت می نشیند که تو خیلی چیزا رو نمی فهمی...من خیلی حرفارو سرم می شه!

مترو جلوی پایم توقف می کند و یک کاروان آدم تکراری سرازیر می شوند روی کاغذم! من از میان این همه ازدحام, خودکارم را سفت چسبیده ام که نداشتمش اگر, دنیایم عاقل بود و چه مرگ!!

شبیه کلاف سردرگمی شده ام که خوب می دانم سرپیچیدگی این همه اش کجاست..نمی کِشَمَش چرا؟!...کاری ندارد که دستم را جلو ببرم...سر سالم کلاف  را بگیرم و آرام آرام آرام...طوری که کلاف بیشتر در هم نرود, می کِشَم و می کِشَم و می کُشَم!!...دارم فکر می کنم چقـــــــــــدر فاصله می تواند باشد بین آن فتحه و آن واوی که صدای او می دهد!

اینجا که نشسته ام منتظر کسی هستم که می آید...آمد...می روم!

توی پرانتز: بخشی که صدایش متفاوت است, یکی از آهنگ های آلبوم جدید رضا یزدانیست که روانی ام می کند!

...آزاده از کلبه ی ویوارا

/ 18 نظر / 18 بازدید
نمایش نظرات قبلی
افشین

[گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [گل] [لبخند] گرامي به روزم با : [گل] او کسی بود که عمر بن خطاب را با ضربه‌های کارد کشت. پیروز , دختری داشت که به گمان نزدیک به یقین مروارید نام داشته‌ است . [لبخند] سر بزن عزيز ... پاينده ايران . .

حامد

می آید... نیامد.. نرفتم...

ز و یــــا

تولدت پیشاپیش مبارک آزاده جونی ... همیشه شاد باشی عزیزم [قلب][ماچ][گل]

hedayat

سلامــ ـــ............ منکه نفهمیدم حرف حسابتون چیهــ...[نیشخند] .................................................. خوشحال میشم به کلبه ما همــ ـ سر بزنید[گل] ........................................................... اگه با تبادل لینک هم موافقید خبرمــ کنید.... منتظرمــ ـــ.....[گل][گل][گل]

سمیرا

ای بابا من دیگه هوش فهم مطالب دیگران رو از دست داده ام!

روزبه فلکی

منم ترانه هایی که رضا یزدانی رو می خونه رو دوس دارم .....مخصوصا ..تیمارستان و برج میلاد............

نوید

صدا کن مرا صدای تو خوب است ...[گل]

:)

ای بابا! فکر رو بی خیال..12 دی شده که آزینوکه جونینو... تولدت مبارک! [گل]

Arash6080

در میان آدمهای تکراری یکی را میبینم که با تمام تکرارهایش برایم تازگی دارد..... گویی که هر بار،بار اولست..... که صدایش مرا میکِشد و میکِشد و میکُشد.....

Arash6080

خط هشتمشو دوست داشتم..... نه..... بیش از دوست داشتن است..... کامنت نوشین دخترعمو، مصطفی، نوید لایک