روزی که کلبه ام جهانی شد!

از ٩ سالگی با نوشتن داستان های کودکانه با نوشتن آشنا شدم و این چنین شد که امروز اگر قلم را از این آزاده بگیرند بی گمان خواهد مرد.

مهرماه ٨٢ به توصیه ی پدر عزیزم که همواره مشوق من در عالم نویسندگی بوده و هست، اقدام به ساختن این کلبه کردم که امروز بخشی جداناشدنی از زندگی من است.

از یاد نخواهم برد که چند تن از بهترین های زندگی ام را همین کلبه به من داده.در این ۵ سال چیزهای بسیاری آموختم و چه خاطراتی که از این دنیای مجازی در زندگی واقعی ام ثبت نشد!!!حالا دیگر اینجا برایم هیچ چیز مجازی نیست بلکه نمادی ست از خود آزاده و همراهانش، در دنیایی که شاید مجازیست!

و امروز ٣١ آگوست مصادف است با روز جهانی وبلاگ.تاریخ ۳۱ام ماه هشتم میلادی یعنی آگوست (3108) با نگاهی گرافیکی بسیار شبیه کلمه انگلیسی Blog بوده و این بازی با اعداد و حروف، دلیل ساده این نام‌گذاری است.

                  روز جهانی وبلاگ

 در این روز بلاگرهای سراسر جهان در اقدامی هماهنگ نوشته ای در وبلاگ خود قرار می‌دهند که در آن به معرفی 5 وبلاگ تازه می‌پردازند. در این روز بازدیدکنندگان و خوانندگان این بلاگ‌ها نیز با گشت و گذار و کشف وبلاگ‌های جدید و ناشناخته، آشنایی با افراد و بلاگ‌های تازه را جشن می‌گیرند.

برایم انتخاب ۵ وبلاگ از میان این همه ای که دوستشان دارم ، دشوار است.خیلی دشوار.اما به رسم بازی این روز مجبورم تنها ۵ وبلاگ را در اینجا معرفی کنم.برای آنکه فرقی نگذاشته باشم، اسم های همه ی آنهایی که دوستشان دارم را روی کاغذ می نویسم و از علیرضا می خواهم ۵ تا را به قید قرعه انتخاب کند.

وفتی علیرضا می خواهد اسم ها را بیرون بکشد برای خودم خیلی جالب است دانستن این که کدامیک از دوستانم در قرعه کشی خوش شانس ترند!

خوش شانس ترها به ترتیب عبارتند از:

١.dark funny : تو که این قدر خوش شانسی پس چرا تو بازی فینال اونشب شانس نیوردیاز خود راضی؟

٢.دلتنگی های برنامه نویس پلاک ۳۲: سمیه من بر خلاف تو٬ تو قرعه کشی معمولا فاقد شانسم.

٣.پسری با کفش های کتانی: محمدینو پس یه ADSL رایگان افتادیم دیگهخیال باطل.

۴.آوازی در فرجام : آقای نویسنده،کی میشه تو آنتی هدایت بشی؟کلافه

۵.گل آفتابگردون : سیمای عزیزم حالا که به وبلاگستان پیوستی امیدوارم تا همیشه اینجا بمونی.

به همین مناسبت روز سه شنبه ۱۲ شهریور جشنی به همت پرشین بلاگ در فرهنگسرای بانو برگزار خواهد شد.این با هم بودن را از دست ندهید.

                                                         روز جهانی خودمان مبارک

...آزاده از کلبه ی عشق

/ 41 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نهان کوچولو

سلام ازاده جون ممنون که مرتب سر می زنی راستش به نظرم روحیه ات خیلی شبیه بچه های هنره البته با این تفاوت که تو ظاهرا شیطنتت کمتره البته راجع به این مسئله مطمئن نیستم چون هنوز خیلی نمی شناسمت.[لبخند]

Roya

سلام آزاده جان... منم روز جهانی وبلاگ رو به شما تیریک میگم... بابت نظرتون تو وبلاگ دومیم و دعوت نامه هم خیلی ممنون... ببخشید دیگه نتونستم بیام چون میدونید که مشغول کلاسو درسو کنکورو... حالا خوش گذشت خوب بود...؟!؟ راستی من آیدیتون اد کردم و آف هم گذاشتم دیدینش...؟؟؟ خوب دیگه من میرم... خوش بگذره[چشمک] خدانگهدار....[گل]

نازی

سلام آزاده جان منم بهت تبریک میگم.[لبخند]

فرناز جون

سلام تبریک می گم با تاخیر ببینم دیشب چی شد؟ ساعت چند رسیدی؟ [شوخی][نیشخند][نیشخند][چشمک][لبخند][سوال]

Bluestar

اون قبلی رو تایید نکن، اونم خصوصی بود

رژانو

آزاده جون خصوصی گذاشتم..بخونش حتما [ماچ]

کلاغ

شب که جوی نقره مهتاب٬ بیکران دشت را دریاچه می سازد، من شراع زورق اندیشه ام را می گشایم در مسیر باد...تا برود آنجاها که از افق هم آنسوتر...در ماورای اوج...نه، باز هم کمی دورتر...! سلام ازاده خانم مرسی از محبتتون همایش خوبی بود برای جمع شدن خوبیها سپاسگذارم برای همه شما میزبانان که ما را تحمل کردید به امید جضور مجدد در بیکران دوستیها ارادتمند کلاغ راست مغز[گل]

الهام توت فرنگی

من و 2 تا از دوستای دخترم کنار هم بودیم همون ردیف کلاغ 3 تاییمون مقنعه داشتیم... پشتمونم 3 تا پسر بود که 2 تاشون عینکی بودن[نیشخند][عینک]

Roya

سلام آزاده جان ... خیلی ممنون از راهنماییت واقعا لطف کردی ! ببخشیدا زحمتت دادم[لبخند] شما هم اگه کاری داشتی یا سوالی داشتی منم در خدمتتم...[زبان] خوشحال میشم که همیشه به وبلاگم سر بزنی و نظرتو بدی...[چشمک] امیدوارم که همیشه شاد و موفق باشی خدانگهدار[گل]