من خیره سرم اما تو بیشتر!

چند وقتی بود که آزارم می دادی! نمی فهمیدم چه شده بود که دیگر با من نمی ساختی! نمی دانم چرا این روزهای آخر هر چه می گذشت بیشتر عذابم می دادی! نه اینکه تو بد باشی،نــــــــــــــه، تو با آن سختی و غرور مستحکمت مگر می شود بد باشی، تو مثل همیشه خواستنی بودی اما...اما برای من ساخته نشده بودی!

می توانستم اجازه دهم که بمانی! یعنی اختیار ماندن و نماندنت را همین یک بار به دست خودم داده بودی! و من باز هم مثل تمام وقت هایی که اختیار چیزی را به دست من می دهند، ریشه ی تردید خزید در جانم و من فقط فکر کردم...فکر کردم...فکر کردم!

بودنت برایم آزار شده بود اما می ترسیدم که نبودنت عذابی شود بیشتر! همه می گفتند تو را هر چه زودتر از خودم جدا کنم اما من که عادت کرده ام خیره سرانه فقط آنچه را انجام دهم که خودم دوست دارم، حرف هایشان را نشنیدم تا خودم باشم! چند باری تو را در جایی که هیچ کس نبود گیر آوردم و با آن لحن مخصوص خودم که همیشه تو را رام می کرد پرسیدم:عزیز دلم خودت بگو با تو چه کنم؟! اما تو مثل کسی که پیمان بسته تا حرف نزند، چیزی نمی گفتی! هر چند که اگر می گفتی هم فرقی نمی کرد چون من عادت کرده ام خیره سرانه فقط آنچه را انجام دهم که خودم دوست دارم!!

و من عاقبت تصمیم گرفتم! تصمیم گرفتم تو-تویی که بخشی از وجود منی- نباشی و من نبودنت را عادت روزهایم کنم! نه اینکه فکر کنی آن همه آزاری که دادی مرا از پای در آورد و تسلیمم کرد، نـــــــه، خودت بهتر از همه می دانی که من عاجز نمی شوم از تحمل درد!! اما وقتی که دیدم بودنت ماندت را تضمین نمی کند، قاطعانه خواستم که نباشی!

و حالا تو نیستی و جای خالی ات خیلی بیشتر از آن حضور اخیرا آزارگونه ات، آزارم می دهد. حالا من نه می توانم حرف بزنم، نه می شود کسی را ببوسم و نه حتی خواب دارم در شب هایم! کسی زنگ نمی زند تا به شام دعوتم کند چون همه می دانند که من دیگر توان غذا خوردن را هم از دست داده ام حتی اگر غذایش اسپانیایی باشد.

تو چه کردی با من! منی که با آرامبخش ها بیگانه بودم حالا لحظه شماری می کنم تا 8 ساعت طی شود و من یک عدد از آن قرص های روکش دار مسکن بخورم تا درد نبودن تو بیچاره ام نکند!

تو با من چه کردی ! منی که هوایت را همیشه داشتم! تا آن لحظه ی آخر هم به دندانپزشکم التماس می کردم که اگر راه دارد تو بمانی اما تقصیر من چیست که فکم جا نداشت و تو باید می رفتی!

خیلی بی معرفتی! حالا خوب می فهمم که عقل همه چیزش دردسر است!!!

...آزاده از کلبه ی ویوارا

/ 38 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سینا

مباركه ايشالا . چشم نخوری ماشالا .

نفیسه (امواج دریا)

من مدتها پیش ترکشون کردم! شایدم اونا منو ترک کردن! اما یکیشون موند تا بهم یادآوری کنه روزی 4 تا بودن و حالا یکی.... [چشمک]

محمد قادرپور

با سلام پیشاپیش سال نو را به شما تبریک می گویم و امیدوارم که سال خوبی داشته باشین

فرناز ارکانپور

سلام زنده باد بانوی کلبه ی ویوارا... اولش فکرم همه جا رفت آزی... خیلی قشنگ نوشته بودی عزیزم...

یک بنده ی خدا

سلام [نیشخند] خیلی قشنگ بود ... یعنی یک لحظه از شدت خنده چشمام سیاهی رفت ... افتادم رو زمین ... بعد سرم رو محکم کوبیدم به فرش کف اتاق ... بعد همین جوری که دلم رو گرفته بودم و می خندیدم دیدم دندونم افتاد رو زمین [اضطراب] فکر کنم در اثر برخورد هایی که با زمین داشتم ... دندون بیچاره خورد شد [اوه][دروغگو] حالا چی کار کنم ... من دندونم رو می خوااااااام [گریه] ماماااااااااااااااااااااان [افسوس][گریه] خیلی قشنگ نوشته بودید ... خیلی [نیشخند]

نگار

سلام آزاده جان خوشحالم که یک بار دیگه به کلبه قشنگت اومدم برات آرزوی شادی می کنم عزیزم

بهنامترین

خاک بر سرت. هی دارم میخونم هی میگم آذی؟ آذی ما؟ عشق؟ رفتن ؟ نرفتن . کلی خندیدم. کثافت اینا از کجای مغزت میچکه؟سلام

هما

کجا درش آوردی؟؟!به منم بگو برم همون جا!منظورم کشیدن ها....