ب ا ب ک !

آن روزها ماه رمضان بود و سحر...این بار هم!

من دقیقا همان حس را داشتم! من نمی دانم که می گوید تاریخ تکرار نمی شود؟!!

ما سه نفر بودیم که امتداد کوچه ای را می رفتیم...کسی زنگ می زند...مکث...من و فرزانه کمی جلوتر...و گوش هایی که می شنوند و نمی شنوند!...همه ی اجزا همان بود! تمام حس بی حس من همان بود! آزاده اش همان، تنها 86 بود که به شکلی غریب 90 شده بود!

بعضی چیزها بی آنکه خودت بفهمی ساختار روحت را مبدل می کند! نه اینکه نفهمی...تو خوب می فهمی اما تدریجی بودنش آنقدر زیاد است که وقتی همه چیز تمام می شود و صحنه ی نمایش را تحویل می دهی, تو خود باورت نمی شود که تو همانی و دیگر نیستی! آنجاست که وقتی به دلت می آیی, دیگر صاف نمی شودو نمی خواهدو راهی ِراهی دیگر است! و اینجا درست همان نقطه ایست که روی کالبد جدیدت که جدید نیست, حک می کنی: من شدم...عوض...زیاد !!

من گرچه نسبم به بهــــــرام می رسد, با بابک هم نسبت هایی داشتم اما دور! از همان جا بود که وقتی پایم به کرمان رسید, دلم شهر بابک را کم داشت. از همان وقت ها هوای کلیبر به سرم بود که من قلعه بابکش را دوست داشتم...دارم.

حالا چیزی شبیه اولین کنگره ی بین المللی باکتریولوژی من را به تبـــــریز می برد و من دلم پر از این هوس که کاش تا قلعه ی بابک, راه کم باشد!

تبریز را ندیده ام تا امروز. در این مرکز بزرگ از یک آذربایجان, 4 دوست نادیده ی وبلاگی دارم که دیدنشان لذت خوبی دارد.

امشب با همان همسفرهای تا همیشه ام, اطناب راه ِ آهنی را با آن ملودی دلنشین خوش طعمش می رویم. ما از همان کرمانمان چقــــــــــــدر دیوانه ی این قطارهای پر خاطره ایم. امشب شیرینی سفر را از پنجره ی قطار در تمام پهنه ی دشت های زیر نور ماه می بینم. امشب من حالم چقــــــــــــــــــــــــــــدر خوب است وقتی که مسافرم...بی تو...با تو...تا تو !!

توی پرانتز بی ربط: آدرسم بعد از 8سال از kolbeyeshgh که داستان خودش را دارد، به vivara رسید. ممنونم از کسی که vivara شدنم را از او دارم.
آدرس جدیدم را خیلی دوست دارم....اما یادم می ماند :((من همانم))...تو هم یادت بماند !

...آزاده از کلبه ی ویوارا

/ 46 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاده از کلبه ی ویوارا

برای مهدی فریور اصل: من فقط در عجبم که تو چطور کامنت خصوصی ((آریایی)) رو دیدی که اینجوری جواب دادی پسر؟!!!

مولر

سلام پیشاپیش هشت سالگیه کلبه با صفا و دوست داشتنیه ویوارا رو تبریک میگم! [هورا] [گل] PEYMAN.M

6080e Bozorg

salam kash tanha khanandash man boodam tavalodesh mobarak :-*

منم یک آریایی ...///

درد پائیز میان آب و برگ چشمان پائیز درختم لخت و سرد عریان پائیز گرفته باز دلم از نعره باد بگو شعله . شعله پنهان پائیز .......................... ......................... ............................. ....................... اهورمزدایی و مانا باشی عزیز...///

محک

سلام آزاده جان خوبی ؟ امیدوارم همیشه سر حال باشی ولی پیشنهاد میکنم فوتبال بازی نکن خب ؟؟؟ شوخی کردم عزیزم میخواستم دعوتت کنم به مطلب اخرم عادت به این کار ندارم ولی چون لینک بلاگ شما هم هست در این متن دیدم بهتر هست بهت خبرش رو بدم دوست عزیزم موفق باش مثل همیشه

سوسن

سلام ازاده جونم.[ماچ]امیدوارم که بهت خوش بگذره [لبخند]دوست دارم

مصطفى

سلام آزاده! از سفر برگشتيد؟ خوش گذشت؟ امسال نمايشگاه هستيد؟ اگر هستيد، چه روزهايى چه ساعت هايى؟

همایون

سلام آزاده عیدتون مبارک [گل] ایییییین همه فرصت! آپ نمیکنید ؟ امسال نمایشگاه چه روزها و ساعاتی حضور ندارید ؟ [نیشخند]