توضیح نامه!

ه نام خدا
با اینکه به جهت رهایی از عینک, عمل لازک را انجام داده و در دوران نقاهت پس از عمل به سر می برم و دوستان نازنینی که دیروز به عیادتم آمدند شاهد هستند که دید چشمانم هنوز بهبود نیافته, با این حال به علت خیل عظیم مسج هایی که از دیشب وارد دروازه ی گوشی من شده, لازم دانستم طی یک نشست خبری نکاتی را در مورد بازی نمایشی مان در مقابل هلند, متذکر شوم:
1. از آنجا که ما همواره تیم های بزرگی چون آلمان, ایتالیا, برزیل و هلند را به طرز فجیعی تحقیر کرده ایم, از بچه ها خواستم یک تحقیرشدگی نمایشی را به راه بندازند تا اوج فروتنی ماتادوری جلوه گر شود.
2.از آنجاییکه من چشمم درد می کرد و نمی توانستم درست و حسابی بالای سر تیم باشم, فرصت نشد یک سری از تیکی تاکاهای جدید را به بچه هایم آموزش دهم.
3. با اینکه به بچه ها گفته بودم من حالم خوب است اما ماتادورهایم به ویژه سرخیو و برادرم تورس, تمام فکر و حواسشان پیش من بود و خود واقعی شان را ارایه ندادند.
4.با توجه به بازی بی نظیر و برد مقتدرانه ی تیم والیبالمان, در نیمه ی مربی ها با دل بوسکه به این نتیجه رسیدیم که از آنجا که شادی و ذوق زدگی زیاد, برای مردم ضرر دارد, بهتر است ما ببازیم.

اینها تنها بخشی از دلایل باخت ((نمایشی)) ما در مقابل هلند بود
و من الله توفیق


... سرخیو ویوارا از کلبه ویوارا

/ 2 نظر / 36 بازدید
علیرضا

سلام. امیدوارم هر چه زودتر بهبودی حاصل شود. ببینم من رو که یادت میاد [لبخند]

mag

آزاده جان باز که نمیای من منتظرم ها....