اعدام می شوم؟؟!!

می خواهم یک وکیل خوب برای خودم بگیرم!

یک وکیل خوب تا دادخواستی تنظیم کند!!

دادخواستی تنظیم کند تا همین فردا در جایی علیه خودم شکایت کنم!!!

هم خواهان می شوم و هم خوانده! خودم شکایت می کنم از این من، برای تمام آن رای دادن هایی که داوری نبود!!

و من قبل از اینکه قاضی احضارم کند در جایگاه، برای حقی به نام دفاع، خود زودتر می پذیرم که خوب نبودم در سرزمین داوری آدم ها!

من در تمام بازی ها فقط آوانتاژ می دادم!!! مگر یادم نداده بودند که من را گذاشته اند توی زمین تا داور باشم...نه اینکه فقط ببخشم...ببخشم...باز هم ببخشم!

از وکیلم می خواهم طوری از من شکایت کند که محکومم کنند و آنقــــــــــــــــــــــــــدر از من دفاع نکند تا جریمه بدهم، حبس شوم با تبعید و زود، خیلی زود اعدامم کنند تا دیگر در هیچ جایی که نباید، آوانتاژ ندهم...نبخشم...نگذرم!!!

اینطوری شاید بعد از دوران محکومیتم یاد بگیرم کارت زرد هم بدهم گاهی و کسی را که بودنش تمام زمین بازی را پر از گِل می کند، با همان کارت هایی که رنگش قرمز است، برای همیشه اخراج کنم!

شماره ی یک وکیل خوب را خواب دیده ام...با او تماس می گیرم همین امشب!

توی پرانتز:رسم است که در ماه دی، ٧ دی بار در کلبه ام بنویسم.در انتهای هفتمین دی نوشت می گویمت:می دانم که وقتی ساعت امشب به ١٢ برسد تو می روی تا بــــــــــــــــــــــاز من بمانم و انتظار آمدنت! با یلدای ٨٨ زود بیا...که این آزاده منتظر است!

...آزاده از کلبه ی ویوارا

/ 64 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سوسن

وکیل بااین خصوصیات گیرنمی یادولی من فکرمی کنم سامان وکیل خوبی برات باش حسابی هم همیشه ازت شاکی درقبال کارش پولی هم دریافت نمی کنه .سامان +وکیل=اعدام[قهقهه][لبخند][نیشخند]

فرهاد

اگه این وکیل خوب رو پیدا کردید شمارشو به ما هم بدید لطفاَ... راستی فیلم پاپیتال هم این روزها روی پرده است ... کارگردانش شما نیستید احتمالا؟

فرناز ارکانپور

سلام نگار به من می گه تو اینتر نت ولویی نگار مگه دستم بهت نرسه .... اومده بودم بگم بیا این پست آخر بلاگ تکنولوژی رو بخون[نیشخند]

یاسین

من ترجیح میدم ببخشم، فراموش کنم و زندگی کنم. [گل]

معتاد

بههههههه بهههههههه بههههههههههههه افرین از این وکیله یه وقت برای من هم بگیر

ساروی ریکا ...///

هوم ...چه (من)... با انصافی ...از موضوع خیلی لذت بردم ... راستی آزاده عزیز اگه همه آدمها حتی شده برای یکبار هم از خودشون شاکی می شدند ..اونوقت دنیا شکل دیگه ای بخودش میگرفت مگه نه ؟ خیلی مخلصم ...///

آزاده از کلبه ی ویوارا

برای نهان کوچولو: سکوت تو, فریاد تمام گفتنی های من بود! تبسم نقش نیرنگه... من از شب شاکی ام ای یار! طلوعم رو تماشا کن... منو دست غزل بسپار! منو پاکیزه کن از خواب... از این لکنت..از این تکرار! رها کن آرزوها رو... از این زندان بی دیوار! چه ناباور چه در باور... ((سکوتم)) بی نهایت شد! چه غمگینانه عشق ما... دچار رنگ عادت شد!

مینی

خب نگاه نکن! از سریالهای در پیتی ایران بیشتر از این هم نمیشه توقع داشت... [زبان]

آ * ن * ت * ی * گ * و * ن * ه

خوبه بعضی وقت ها آدم خودش رو محاکمه کنده و خوبتر ترش اینه که با خودش عادلانه برخورد کنه ...