یادم خواهد ماند؟!!!

یک روز

جایی

در نمی دانم کِی

وقتی که تنها من ماندم و خدا

یک بار

فقط یک بار

گِله خواهم کرد عجیب...اما نه با بغض! که من چه بیگانه ام با هر چیزی که بلرزاند صدایم را...برای تمـــــــــــــــام دو راهی هایی که مرا به جــــــدال برد!!!

اما...

اما بی انصاف نیستم و یادم خواهد ماند که امروز چقـــــدر آزاده ام بخاطر دو راهی ای که تو یی!

...آزاده از کلبه ی ویوارا

/ 61 نظر / 6 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بیژن

ایرانی ها در مهمانی های خانوادگی هم از فال حافظ استفاده میکردند دیگر چه برسد به جشن های مهمی به نمان شب یلدا. شاید این سخن تورا اینگونه بگوییم بهتر است. اکنون40-50سال است که گرفتن فال حافظ در شب یلدا افزایش چشمگیری یافته وکمتر کسی را میتوان یافت که در این شب با حافظ فال نگیرد. بااین سخن کاملا موافق هستم. حال اگر تو منبع یا نوشته ای داری که بازگومیکند ایرانیان از40-50سال پیش در شب یلدا فال میگریند به من هم بگو. چون کتاب های زیادی درباره ایران باستان وجود دارد. ومن هم که همه کتاب هارا نخواندم. ولی این چیزهایی که گفتم حاصل آن کتاب ونوشته هایی بود که تا کنون خواندم. ولی این پرسش تو من را به اندیشش فروبرد. باید به دنبال این پرسش بروم و ببینم حقیقت چیست. اکنون که زمان کافی برای تحقیق ندارم. ولی در تعطیلات نوروز این کار را خواهم کرد. شادوپیروزباشی. بدرود.

بیژن

درودبرگرامی همدل. راستی درباره نونوشتارت باید گویم: چکامه بسیارزیبایی بود. من آن را چهار بار خواندم. سروده ی خودت است؟؟ شادوپیروزباشی. بدرود.

مهدی ر ضایی

دیدی وبت رو آتیش نزدم نگران نباش بالاخره میزنم. باسلام به شما دوست عزیز. انجمن داستانی چوک این بار با قلم رنجه ای از خودم به روز است و منتظر نقدها و نظررنجه های شما دوستان هستم.

فرهنگ

سلام زیبا بود یلداتون مبارک[گل][گل][گل]

نیمای خودتان

این نوشته همچون سفیدی برف امروز پاک و زیبا بود!

موسیو گلابی

همین که اومدی خوب بود! اگه نظر میدادی هم واقعاً شاید اسنفدیار سبیل چخماقی من ناراحت میشد!! جدای شوخی مرسی از اومدنت ... و در ضمن این پست آخرت که تقریباً شعرواره بود رو دوست داشتم ... بقیه رو هم میرم بخونم ببینم چی به چیه!

موسیو گلابی

در هر صورت منچستر سرور بارسلونا و رئال و کل اسپانیا می باشد!!!! در جریان باش که کلا انگلستان قسمتی از حریم زندگی منه! مث تو که اسپانیا در ید قدرتته! و فراموش نکن همین چند ماه پیش منچستر قهرمان اروپا شد ... خب؟!!!