خودم تَر!!

سلول هایم پر از هوای یک کیوانشید است. بر خلاف روزهای هفته ی پیش، حالم خوب تر از خوب است. نمی دانم این را باید از آنِ دوستی بدانم که دوستی اش دوستیست یا دلیلش را از آزاده بپرسم!! اما هر چه هست من دیگر ثانیه هایم را دوست تر دارم!

غیبتم رنگ ١۶روز گرفت اما در این ١۶ روز که نبودم در پس تمام نبودن هایم، برف را دیدم. خودش نیامد اما من به جایی که نامش دیزین بود رفتم تا ببینمش. برای دیدنش تا دورتر ها هم می روم یک روز!

دوستی که برایم عزیزتر شده می گفت برای هر اصلاحی در راستای خود سازی ٢١ روز زمان می خواهی...امروز دومین روز از یک ٢١ است برای من...می خواهم محکم تر باشم...نه...می خواهم خودم تر باشم!!

این روزها به خیلی چیزها فکر می کنم...چقــــــــدر خوشحالم که باقیمانده های یک پلاک ٢٢ به جای یک ویرانه ی دوست نداشتنی، عمارتی دوست داشتنییت که هنوز چشم اندازهایی دیدنی دارد!

کم پبش آمده در بازی های وبلاگی شرکت کنم اما مگر می شود سمیه ام بگوید و من اطاعت نکنم پس بازی هم می کنیم:

در مورد جواب تمام بهترین هایش جوابم را همه می دانید...هر چیزی که به ایران باستان و اسپانیا و میکروب ها مربوط باشد بهترین های من است.

 بهترین دوست اما کمی با این سه تا فرق دارد...این روزهای من، در وادی دوست، ٢ نفر بهترین دارد که هردویشان خوب می دانند خودشان را.

 در سرزمین ورزش، من عاشق بسکتبالم با شنا.

 از میان غذاها لوبیاپلو و خورشت کرفس را بیشتر دوست دارم اما تنفری که از ماهی دارم با انزجارم با هیچ کس یا شخص دیگر، تقارن ندارد. همیشه گفته ام که ماهی هیچ وقت این سعادت را نداشته که توسط من خورده شود (آیکون خودتحولی وقتی که حادتر می شود).

 سمج ترین آدم زندگی ام را بگذارید نگویم اما خوشحالم که نامردترین آدم را ندیده ام هیچ وقت.

وحشتناک ترین قضیه ی عمرم...هر وقت که در روزمرگی و عادت های کاذب گم می شوم!...کاش نشوم دیگر!

توی پرانتز: «کیوانشید» نام روز شنبه در ایران باستان من است.

توی پرانتز بی ربط: نفس کشیدن هم اگر بخواهد برایم عادت شود، من نفس نمی کشم دیگر!!

...آزاده از کلبه ی ویوارا

/ 67 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
طوبی

سلام رفتی که برگردی برای خواندم[ناراحت]

ساروی ریکا ...///

برای بودن و شدن هیچ دلیل منطقی لازم نیست بودن برای دوست داشتن و دوست داشته شدن است بودن برای مهربانی ها و انسان بودن است اینکه من ترا بدانم تو مرا بدانی اینکه تمام وجودم پر از تو باشد و تمام وجود تو پر از من آنروز که جهان دهکده ای باشد یکسان و برابر مرا آرزوست برای دوست داشتن از همین اکنون شروع کن هیچوقت برای دوست داشتن دیر نیست خوب بودن . دوست داشتن . و مانا شدن ... اهورایی باشی ...///

نگار نیک نفس

آزاده جان چطوری ؟

سامان

به روز کنید لطفا" [عصبانی]

سامان

[عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی][عصبانی]

نرگس

دوستان که بی وفا هستند. گفتم یک سری بزنم شاید من را خاطرت بیاید! خوشا به حالت که حالت خوب است چون من اصلا حالم رو به راه نیست. یکی از بچه ها می گفت شبیه آن شخصیت منفی باف کارتون گالیور شدم![تعجب]

هما

سلام آزاده ی عزیزم قبلا که کامنت گذاشته بودم. اومدم خبرت کنم تا گزارشمو بخونی. ببینم تعجب میکنی یا نه!!؟؟

Zohre

Irane bastan & espania ro payam bat :D man ba tamame bastan doustan payam, irane bastan, mesre bastan. Vali na younane bastan ke hese irane bastan doustim nemigzare! Espania ro be khatere shabih tar budanesh be sarzamine man va albate moghavematesh ke hargez nagzashat oun hame balaei ke damane sarzamine man ro gereft, damanesh ro begire. Espania baraye man tajasome yek irane ghavie. Yek irane doping karde!! * basketbal?? Oh, my love. Zamani basketbalist budam. Vali az shena vahshat daram. Vali tasavoresho doost daram. Ama ghashangtarin tasavore varzeshi baraye man:: tasavore yek tenisore ma'rouf boudane. Kaash tenisore khoubi budam! * man aasheghe mahi & meygou & ghazahaye daryaeiam! Shayad be hamin khater az shena mitarsam, az tarse enteghame janevarane daryaha & oghyanousha az man!! * ziba boud :x

پرهام

[گل]