نه؟!

شاید یاد پل افتاده ام باز!

تو که می دانی کدام پل را می گویم...همان که مرا به رخوتی رو به ابد برده بود و من مبهوت از بود ِ نبوده اش در سکون ِبی تلاطم لحظه هایش غرق شده بودم! می دانم که به یادش داری همان که مرا گمگشته در زمان و اسیر مکان بی صدا در امتداد خود می کشاند و فرو می برد!.همان جا که هوا پر از مه بود و چشمانم به جایی راه نداشت برای دیدن!

حالا دیر زمانیست که من از آن پل گذشته ام! نگو شاید نگذشته ای که من شک ندارم این گذشتن را! دیگر حتی فرسنگ ها هم که به عقب بازگردم بین من و پل فقط فاصله است که هست! گذشته ام از پل اما هنــــــــــــــــــــــوز هوا پر از مه است و چشمانم به جایی راه ندارد برای دیدن! هنــــــــــوز گمگشته در زمان و اسیر مکان به دنبال آزاده ای می گردم که آزاده بود!!!

اینجا دیگر پل نیست و من گذشته ام، اما تا بیکران چشمانت در هر گذر تنها تابلوها ((نه)) است و ((نه)) است و ((نه))! و من مانده ام که کدام ((نه)) را از میان این همه انتخاب کنم زود!

حالم به هم می خورد از این همه نه!بیزارم از این همه نباید که با خط درشت نوشته اند تا بخوانمشان!چقدر رو دارم من، که هنــــــــــــــــــوز با کوله باری بر دوش می روم با لبخندی که  همسفر تا همیشه ی من است! شاید به سماجت تابلوهایی که دوست ندارم ببینمشان می خندم!شاید به تلاطم این گذر که تمام نشده هنوز!شاید هم دلم برای آزاده ام تنگ شده و به آن می خندم!

و  در پس آن لبخند، تنها همه ی فکر من این است که چقـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدر آزاده بودنم مرا به اسارت این نام می برد!!!

...آزاده از کلبه ی عشق

/ 37 نظر / 4 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آزاده از کلبه ی عشق

برای ای کاش هیچوقت: کامنتت را خواندم بیشتر از یک بار تنهاجوابی که دارم: آزاده هم اشتباه می کند گاهی! تو ببخش.

مديسا و پارسا

خيال نكن بي خيال از تو و روزگارتم به فكرتم به يادتم زنده به انتظارتم

آزاده از کلبه ی عشق

برای قصر: دوست دارم بروم مقصدم را نام نگذاشته ام هنوز تنها می خواهم بروم به جایی که اینجا نیست!

ای کاش هیچوقت...

go ahead....shoot......you already have done it twice.....the dead cant feel a thing

شیفته

عالی بود آزی عالی بوود عاااااالی کیف کردم

بادبادک بی دنباله

[گل] "نه" ساخته ی ماست ساخته ی ذهن انسان ها انسان هایی که برای عزت دادن به خودشان خدایی تراشیدند از سنگ و در دهان او باید ها ونباید هایی گذاشتند تا حس سادیسمیشان ارضا شود بحث طولانیست و وقت کم باشد وقتی دیگر و مناسبتر خوش باشی

مهدی حیدری

به نام حضرت دوست سلام دوست عزیزم وبلاگ بسیار زیبایی داری ببخشید این بارسوم هست میهمان باغ اندیشه هایت شدم مطالب و قالب و محتوا و رنگ آمیزی وبلاگت محشر است یه جورهایی دلم گرفتار وب ات شده است خوشحال میشم سری به وبلاگ من بزنی و من را میهمان نظرات زیبایت کنی http://mhwcenter.persianblog.ir/ با اجازه شما من اسم وبلاگ شما را به عنوان وبلاگ های زیبا در مسابقه ثبت کردم اگر مایل هستی وبهایمان را به هم لینک کنیم به امید دیدار [گل]

دریا

سلام میخواستم واسه افطار به وبلاگم دعوتتون کنم اگه افتخار بدین با خانواده و دوستان میتونین تشریف بیارین غذا زیاده به همه میرسه حتما بیایین منتظرم موفق باشین

سهند

همیشه آزاد و آزاده باش این سخت ولی نهایتا امکان پذیر است [گل]

محمدحسین

"چقدرآزاده بودنم مرا به اسارت این نام می برد!!!" قشنگ بود. گاهی وقت ها آزاده، اسیر آزادی می شه...