Mi Campeón de España

 

               

ساعات به کندی می گذرد.هیجان عجیبی دارم مخصوصا اینکه با unforgiven سر برد اسپانیا شرط بسته ام و در وبلاگ دوستان هم کری زیاد خوانده امچشم.

ساعت 11 است و ویژه برنامه ی اختتامیه ی جام ملت های اروپا از شبکه ی آلمان در حال پخش است.

توی پرانتز:اطلاعات مربوط به شبکه ی آلمان را همسایه مان که ... دارد به من داده است!

گزارشگر روی تصاویر اختتامیه ٬آلمانی صحبت می کند و من چیزی سر در نمی آورم اما ناگهان در میان آنهمه ایخشین باخشین ایشله گودن ناخت، ناگهان یک اسم فوق العاده آشنا می شنوم ((انریکه ایگلسیاس))خوشمزه

قبل از اینکه من از پس این شوک به خود بیایم انریکه وارد زمین بازی می شود و شروع می کند به خواندن.من به مرز جنون رسیده امبغل.همان موقع یاد ساحل نشین می افتم که گفته بود:((انشالله آلمان ببره تا  بفهمی ورزش فوتبال چقدر با انریکه ایگلسیاس فرق داره))

توی پرانتز:ساحل نشین دوست قدیمی  حالا دیدی که فوتبال خیلی هم با انریکه فرق ندارهمژه.

سپس مراسم اختتامیه اجرا می شود.پرچم های هر 16 تیم شرکت کننده را با بادکنک به شکل زن و مردی که در حال رقصند ٬ درست کرده اند.آدمک ها وارد زمین می شوند.به ترتیبی که تیم ها حذف شده اند ،بادکنک های مربوط به پرچم هر تیم ٬یکی یکی آزاد می شوند و به آسمان می روند.اسپانیا،آلمان،روسیه و ترکیه باقی می مانند و در آخر اسپانیا و آلمان.

بازیکنان به زمین می آیند.سرود ملی اسپانیا در حال نواخته شدن است که ناگهان...ناگهان برق قطع می شودتعجبوقت تمامتعجب.این بار مرزجنون هم رد می کنمکلافه.هرگونه ناسزا که به هر زبانی می دانم نثار اداره برق می کنم.با رادیوی موبایل در حالیکه به شدت در حال دق خوردن هستم بازی را دنبال می کنممنتظر.دقیقه ی 20 بازی است که برق تشریفش را می آورد.

علیرضا- برادر دلبندم -طبق معمول طرفدار تیم مقابل من استچشم.مهم نیست این طرف مقابل تیم ساحل عاج باشد یا برزیل،هدف فقط مخالفت با من است.پدرم معتقد است اسپانیا لایق تر است و بخاطر من طرفدار ماتادورهاست اما وقتی واکنش های پدر را زیر نظر می گیرم خیلی ظریف پیداست که قلبا آلمان را کمی بیشتر دوست دارد.هر چه باشد پدر بخشی از دوران تحصیلش را با آلمانها گذرانده ٬شاید این علاقه به آن روزها برمی گردد.

دقیقه ۳۳ با گل تورس- ال نینوی دوست داشتنی -کمی نفس می کشم اما تا پایان بازی وقت بسیار است.بالاک به شدت عصبانی است و هر لحظه این احتمال می رود که کسی را قورت بدهد......................................................................................................بلاخره اسپانیای من با کارنامه ای بدون شکست،در حالیکه همه ی بازی هایش را برده است ، قهرمان می شود.حتی اگر تعصب و علاقه ی شدیدم به تمام ضمائم کشور اسپانیا را هم کنار بگذارم،باز هم ماتادورها لایق ترین تیم برای قهرمانی در یورو 2008 بودندقلب.

Estoy muy feliz porque mi querida españa ahora es campeón               

                              بغلبغلبغلبغلبغلبغل

unforgiven دوست عزیز لباس شماره 7 تیم ملی اسپانیا فراموش نشود.حتما اورژینال باشد چون لباس های تقلبی مورد قبول نمی باشداز خود راضی.

...آزاده از کلبه ی عشق

/ 57 نظر / 7 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهاجر

امروز ما تولد داریم تشریف بیارید[گل]

مهاجر

سلام و خدایی که در این نزدیکیست به روز شد

Yashar

دوباره تبریک . آپم[نیشخند]

مهاجر

عمو زنجیر باف امروز با یک سوال به روزه و منتظر جواب

Unforgiven

وفاداری، گذشت، فرصت دوباره ... هرچیزی که هست..... ارزش نداره... داره؟ ما ظاهرا رفیقان، بس نارفیق بودیم هر پشت اعتمادی، زخمی به خنجر کردیم هر سینه رفیقی به تیغ کین دریدیم خود کرده ها چه آسان نسبت به داور کردیم . . . حالا چه مانده بر جا...؟ ارزش نداره.[ناراحت]

غزلک

زندگی مثل یه پیانو میمونه دکمه های سیاه برای غم و دکمه های سفید برای شادی .......... اما زمانی می تونی آهنگی زیبا بنوازی که دکمه های سیاه و سفید رو با هم فشار دهید. سلام وبلاگ قشنگی داری اگه دوست داری به منم سر بزن آپم منتظر حضور سبزت هستم موفق و پیروز باشی[گل][گل][گل]

هبوط

سلام اگه میخوای به راحتی آب خوردن پولدار بشی برو به آدرس وبلاگم روی "بنر جشنواره دیوانه وار وب مسترها کلیک کن"وتوی اون عضو شو وبقیه شو خودت می فهمی... این یه تبلیغ نیست یه کمکه واسه اینکه از پشت کامپیوترت براحتی پولدار بشی موفق باشی این یه فرصته//www.hoboot58.blogfa.com

سعادت

[چشمک][گل] bazam enrique??