mp4 برایم می خرد کسی؟

زندگی ام mp3 شده است!

mp3 احساس می کنم!!

mp3 می خوابم!

mp3 راه می روم و بدتر از همه mp3 می نویسم!

 نوشتن، عادت دلنشینی که همیشه ی لحظه های من است نه اینکه این روزها نباشد، که هست اما بیشتر رنگ نوشتن هایی ذهنی گرفته و کمتر مرا فرصت می دهند که آنچه فریاد درون من است را روی کاغذ و دیوار کلبه ی ویوارایم بیاورم و خالی شوم. و من همه این ها را هر روز از فاصله ی خانه تا محل کار و از آنجا تا مسیر تخت خوابم برای خواب، در ذهنی که آزاده بودن کلافه اش کرده، به دوش می کشم هر روز!

شاید تنبل شده ام! سفرنامه های همدان و کرمانشاه که مانده بود، الموت نامه و زنجان هم اضافه شده و من فقط با صدای این خاطراتی که جا مانده اند، درگیرم! چهارشنبه 24 تیر مراسم رونمایی کتاب دوم فرورتیش رضوانیه در فرهنگسرای رسانه برگزار شد. هر چند که بخاطر سقوط هواپیمای پرواز 7908، فرورتیش آیتم های طنز برنامه اش را حذف کرد اما برنامه اش خالی از خلاقیت نبود.

 در ساعات اولیه ی فردای آنروز آزمایشگاه بیمارستان کمی خلوت تر از هر روز است. با خودم می گویم شاید مردم به سوگ نشسته اند برای فاجعه ی سقوطی که در ایران بی سابقه نیست اما خیلی زود وقتی میز کارم پر می شود از آزمایش هایی که باید انجامشان دهم می فهمم در کشور نازنین من فجایای طبیعی و غیر طبیعی آنقـــــــــــــــــدر هست که به مردمش حق باید داد که نمی توانند هر روز را عزای عمومی تقویمشان بدانند!

این روزها فراموشکار هم شده ام و این دردی عجیب است که من دوست ندارمش. منی که نیمی عظیم از روحم را از جایی در ایران باستان به امروزها آورده ام امسال چه زود یادم رفت 10 تیر خورشیدی و جشن تیرگانم را! درد فراموشی ام را کاش بداند دکتر شریعتی نازنینم و بر من ببخشاید که امسال از یاد بردم 29 خرداد و سالروز درگذشتش را. صدایش را در مخیله ام دارم که می گوید باز: ((رنجم نه دیگر تنهایی که جدایی است و اضطرابم نه زاده ی بی کسی که بی اویی))!!

گرچه امروز حافظه ام کمرنگ تر شده از دیروزی که پر رنگ بود اما این یادم مانده بود که 28 تیر را دوست ندارم از وقتی که جایش خالی شد خسرویی که شکیبا بود و هنـــــــــــــــوز هم چقـــــــــــــــــــــــــــــــدر حیف که آن صدا و آن نگاه و آن بازی رفت تا ما بی او بمانیم در مسیر سینمایی که دیگر رویا نیست!

انرژی های مثبت و خوب زیستن را دوست دارم و مدت هاست که رهنوردم همین راه را اما راستتَرَش را که بخواهید این روزها آنقدر خاطرم سنگین است زیر این باور که آخر حدی دارد مثبت بودن و ماندن ...زندگی زیبا نیست آنقدَر هم که می گویند!

و من همچنان با mp3 روزهایم کلافه ام و حتی آنقدر پول ندارم که mp3 ام را به mp4 ارتقاء دهم.mp3 ام هم صدایش خوب است و هم 2 گیگ حافظه دارد اما mp4 هر چه نداشته باشد تصویر که دارد! من دلم یک زندگی mp4 می خواهد!

...آزاده از کلبه ی ویوارا

/ 63 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شوکول

اون ام پی فوری رو که قراره واست بخرن به ما هم قرض بده ![اسمایلی آدم آویزون]

نوستالوژی

لایفتو فدا....لاو یو آزی...به قول خودن چطوری مای لایفم؟

ندا

آی آزاده ه ه ه ه ه ه تو که تنبل تری که... یالا اپ کن بینیمممم[مغرور]

علی پویا

امیدوارم زندگی برات از mp3 و mp4 فراتر بره و به LTFL(long time for live) برسه و فکر کنم نقل قول اون جمله اینجا و در جواب نوشتت بد نباشه، که میگه: The time to hide,is over. The time to regret,is gone. The time to live,is now. )زمان پنهان شدن، گذشته است. زمان افسوس خوردن، گذشته است. زمان زیستن(زندگی کردن)، اکنون است.) امیدوارم همیشه شاد و موفق و سلامت باشی.

علی پویا

[لبخند][گل]

نسترن

سلام حرفي ندارم براي نوشتن پس فقط همين سلام كه سلامتي مياورد و ميروم دنبال يك چيزي بگردم كه mp4هم بياورد... شاد و خندون...

نفس

روزگار غریبی است لذت عشق هم دگر پوچ است سلاااااام گرون پات در میاد اما فکر کنم ارزشش رو داره.

مهدی _ ریموند

سلام شما هم که سرت حسابی شلوغه ، نیستی ؟ یادم می آد یه چیزی نوشتم ، اینجا ؟ نیست ، پاک کردی یا من اشتباه می کنم ؟؟؟