ساعت ٧:٠٥ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱٦ فروردین ۱۳۸۳  

سينا-زوربا-رها-سمیرا-پدیده-امین - علیرضا و پدرام حتما بخونید.

 

یه سلام گرم پس از یه مدت نبودن

مرسی که تو این مدت کلبه ی عشق را تنها نگذاشتید.و يه تشکر مخصوص برای کسانی که بخاطر فوت پدربزرگم با من همدردی کرده انداميدوارم امسال برای همه سال خوبی باشه.

 

بچه ها متنی را که من در مورخ 26/11/82 در دفاع از حقوق بلاگرها نوشتم یادتون هست؟

 

میدونستید متن من به همراه 8 تا کامنت از 41 کامنتی که شما گذاشته بودید! در صفحه ی 9 روزنامه ی شرق مورخ 23/12/82 به چاپ رسید؟

 

وقتی متن وبلاگمو تو روزنامه ی شرق دیدم برام خیلی جالب بود اما جناب فرورتیش بی انصافی کرده بود و آدرس یا حتی اسم وبلاگم رو ننوشته بود،شاید ترسیده بود زیادی معروف بشم.

 

در زیر متن چاپ شده در شرق را بخوانید:

((صاحب یک وبلاگ مثلا به مواضع من حمله کرده است(منظورش منم بعد متنی رو که من 26 بهمن نوشتم چاپ کرده و زیرش کامنت های 8 نفر از شما ضمیمه شده)

 

حالا نظرات پیروان این وبلاگ نویس را بخوانید:

1)سلام!حق با تو است.بذار رو حساب حسودی(سینا این کامنت توئه ها)

 

2)حداقل میتونم اظهار تاسف کنم برای یه نشریه که نویسنده هاش چنین افرادی هستند که نوعی دید نژاد پرستی دارند(زوربا حالا یادت آمد کدوم قضیه رو میگفتم؟)

 

3)بابا عصبانی نشو.از قدیم گفته اند جواب ابلهان خاموشی است(رها نظر تو هم چاپ شده)

 

4)خیلی باعث تاسفه.من خودم از وقتی وبلاگ نویس شدم انگار که وارد یه جو دیگه یه دنیای دیگه ای شدم و معتقدم که این وبلاگ نویسی خیلی رو فرهنگ اجتماع و توسعه ی اون تاثیر داره .واقها جای تاسفه که یکی در میاد و همچین حرف چرتی میزنه(سمیرا فکر میکردی کامنتی که برای کلبه ی عشق مینویسی از روزنامه ی شرق سر در بیاره؟)

 

5)خیلی ها اگه تو وبلاگ و پشت این آی دی حرف دلشون را نزنند کجا بگن؟الحمدالله تو کشور ما برای بالای 15 سال به جز سینما هیچ تفریحی وجود نداره(اینم پدیده مهر نوشته بود)

 

6)وبلاگا به این خاطر تو کشور ما و بخصوص بین جوونای ما طرفدار پیدا کردن که مسائلی که تو جامعه نمیشه زد و اغلب سانسور میشه تو این وبلاگا مطرح و نظرات مردم هم در موردشون منعکس میشه(امین کامنت قشنگ تو هم چاپ شده)

 

7)سلام تارای عزیز.ممنون که سر زدی.رشته ی من علوم آزمایشگاهیست.موفق باشی.باز هم طرفهای ما بیا(علیرضا این کامنت برایت آشنا نیست؟)

 

8)ای بابا عجب ابهتی داری تا نوشتی شرق رو بستن.بی زحمت تا قلمت داغه یکی هم واسه ... بنویس(پدرام آخرین نظر به چاپ رسیده کامنت توئه اما جالب اینجاست که نظر تو رو سانسور هم کرده اند و جای روزنامه ی کیهان که تو نوشته بودی 3 تا نقطه گذاشتند)))

 

خوب بروبچ حالا بخاطر معروف  شدن  همگیمون یه کف مرتب

...تارا از کلبه ی عشق