بنام نهایت آسمان
ساعت ٧:۱٤ ‎ق.ظ روز دوشنبه ۱٥ دی ۱۳۸٢  

بنام نهایت آسمان

یک سلام گرم توی ماه دی به همه ی برو بچه های خونگرم.بالاخره دی هم اومد و زمستون رو با خودش به ارمغان آورد.شب یلدای امسال هم از برف خبری نبود.بابا تعریف میکنه:(اون موقع ها که ما بچه بودیم وقتی شب یلدا ننه سرما از راه می رسید،دونه های برف هم از تو آسمون با فرودشون اونو همراهی میکردند.)اما شب یلداهایی که ما این روزها داریم اصلا برف نداره.معلوم نیست ننه سرما یادش میره بیاد یا آسمون خسیس شده و نمی خواد همراهی اش کنه.

البته این نوشته ها قرار بود اوایل دی اینجا نوشته بشه اما یخده(همون یه ذره ی خودمون)امتحان های دانشگاه و یخده بیشتر تنبلی خودم سبب شد که اول دی تبدیل بشه به امروز یعنی 14 دی.

حالا یکم از بچه های خوب دی ماهی بگیم.متولدین زمستونی اما با قلب های تابستونی یعنی سبز و گرم:

((متولدین دی سال موش:

منظم و آراسته-همه کاره-هدفش تامین زندگی است.بسیار احساساتی،با آداب و نزاکت و دارای جدیت زیاد.همیشه در پی جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیتهای چشمگیر است.

متولدین دی سال گاو:

کاملا جدی-برای شوخی و لودگی هیچ آمادگی ندارد.قدرت طلب است.در امور عشقی او دوگانگی به چشم میخورد.ابراز عشق و علاقه را باید به او یاد داد.از نظم و ترتیب چنین فردی واقعا تعجب میکنید.نیازی به تمجید و تعریف ندارد.

متولدین دی سال ببر:

اهل تفکر-پرهیزگار و خانواده دوست.در عرصه ی عشق کم حرف و کم تظاهر است.در جوانی بسیار جدی اما به تدریج که پا به سن میگذارد،نرم میشود.یک رئیس با جاذبه است و دارای نظم و ترتیب فوق العاده ایست.

متولدین دی سال خرگوش:

آرام و خونسرد و فراری از اجتماع است.نسبت به مسائل اجتماعی بی اعتناست.سریعا برای رفع مشکلات شخصیتش قدم بر میدارد.دلربا و آراسته و دارای روح هنرمندانه است.نسبت به فرد مورد علاقه اش،مهربان-صمیمی و فداکار است.

متولدین دی سال نهنگ:

محتاط و دارای نظم عجیبی است.هدف نهایی او در زندگی جلب احترام و کسب اقتدار است.در او نوعی تاسف به گذشته وجود دارد.فوق العاده اجتماعی و دارای قدرت مقام رهبری است.

متولدین دی سال مار:

اهل علم و مطالعه و در امور مالی کمی دقیق و حسابگر است.کمکهای او بیشتر جنبه ی معنوی داردتا مادی.در مسائل عشقی همیشه برنده است.سرشار از هوش و در امور اجتماعی اقبال بلندی دارد.

متولدین دی سال اسب:

مسئول و متعهد در قبال کاری است که به او واگذار میشود.همیشه مورد اعتماد مردم است.بیان احساسات درونی برای او قدری مشکل است.عدم اعتماد به نفس،یکی از نقاط ضعف او محسوب میشود.

متولدین دی سال گوسفند:

ملاحظه کار است.قدرت انجام هر کاری را دارد.رای و نظر دیگران برای او خیلی مهم است.معمولا میل دارد حدود زندگیش را وسعت دهد.او جاه و مقام را به ثروت ترجیح میدهد.در عرصه عشق کم حرف و تظاهر است.

متولدین دی سال میمون:

بسیار وسواسی است.هرچه بر سن او افزوده میشود،سرزنده تر و شادابتر میشود.باید او را با عشق آشنا کرد.او با تمام وجود خواهان آنست که مرتبا از او تعریف و تمجید کنند.خوددار و سرد است.

متولدین دی سال مرغ:

فیلسوفیست با افکاری به وسعت ابعاد خانه اش.به شدت محافظه کار است.برای کارهای خودش ارزش زیادی قائل است و به هیچ کس اعتماد ندارد جز خودش.زندگی زناشویی او با حساب و کتاب است.

متولدین دی سال سگ:

بسیار عصبی است.موجودی اهل فلسفه و اخلاق است.توجهی به پول ندارد.از تشریفات بیزار است.در امور عشقی او دوگانگی دیده میشود.زبان او کمی نیشدار و تشنه ی احترام ومحبت است.

متولدین دی سال خوک:

همیشه در عذاب و سختی است.اگر عاشق شود،عشقش محکم و عمیق است.مادی گراست و اعتماد به نفس بالایی دارد.در پشت ظاهر فریب آمیزش اراده ای قوی و قدرتی فراوان پنهان است.))

اینم از این.....چقدر درست بود؟

...تارا از کلبه ی عشق